Поліцейські двічі припинили незаконну вирубку дерев у Волноваському районі

13.01.2021


Про незаконний промисел у лісосмугах поблизу населеного пункту Степене та вздовж автошляху Донське–Свободне повідомили небайдужі громадяни. За вказаними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження.

 

Вдовж автошляху Донське-Свободне, а саме на околицы селища Донське невідомі чоловіки здійснювали незаконну порубку дерев у захисній лісосмузі. Поліцейські завадили «чорним лісорубам». З місця події у якості речових доказів вилучено транспортний засіб, бензопилу, а також близько 3 кубів деревини.

Цього ж дня на ділянці лісосмуги, розташованої на околиці населеного пункту Степне Волноваського району 44-річний чоловік знищував дерева. Правоохоронці припинивши незаконну діяльність, вилучили знаряддя злочину та деревину.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка лісу). Сума завданої навколишньому середовищу шкоди встановлюється.

 

Поліція закликає громадян бути відповідальними, не порушувати закон й берегти природні ресурси регіону, які і без порубок опинилися сьогодні під загрозою.

 

Про всі факти незаконного винищення дерев повідомляйте на лінію 102.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета