У поліції Донеччини відбулося урочисте відкриття сучасної телестудії

14.01.2021


Новий інформаційний майданчик, метою якого є якісне і своєчасне інформування мешканців регіону, було створено в рамках співпраці керівництва поліції Донеччини та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

У заході взяли участь керівництво поліції в Донецькій області, міжнародні партнери, представники ДЮІ МВС України, ЗМІ та громадських організацій.

«Відкриття такої платформи - це ще один крок уперед до ефективної та прозорої взаємодії з громадою. Телестудія дозволить інформувати мешканців про стан безпеки в регіоні, проводити роз’яснювальну роботу на високому професійному рівні», - підкреслив начальник поліції Донеччини Микола Семенишин.

Телестудія стала спільним безпековим проєктом поліції Донеччини та Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Ефективна комунікація поліції з населенням», за фінансової підтримки уряду Нідерландів. Консультативну допомогу у створенні медійної платформи надавали фахівці телевізійних засобів масової комунікації та експерти громадських та міських організацій.

Керівник поліції регіону також відзначив, що кризові ситуації провокують використовувати новітні, ефективні технології в роботі.  Пандемія – була лише одним з викликів, реакцією на який стало створення інформаційного майданчику.

 

 

Нова  платформа стане помічником для створення актуальних телепроєктів та успішного продовження випуску програми «Поліція Донеччини» та авторської рубрики «Безпечна Донеччина». Також в межах студії буде діяти буккросинг. Окрім сучасної літератури кожен відвідувач може познайомитися з інформаційним виданням «Поліція Донеччини» та науковими працями поліцейських.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета