Зупинемо наркоторгівлю разом

14.01.2021


Відтепер кожен має можливість долучитися до боротьби із незаконним розповсюдженням наркотичних речовин на території Волновахи та району. Як вже повідомлялося  раніше курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ України розроблено чат-бот для месенджера Telegram “СтопНаркотик”.

 

Вже сьогодні результати цього боту вражають: заблоковано більше 200 наркокрамниць, 4769 зображень, 7318 адрес у Telegram та 811 адрес веб-сайтів.

Пропонуємо Вам долучитись до боротьби із незаконним розповсюдженням наркотичних речовин на території нашого міста та району через канал Telegram (https://t.me/stopdrugsbot?start=355392507).
 

Періодично у Волновасі та районі з’являються написи, які рекламують та пропагандують наркотичні речовини.

 

Правоохоронці масово зафарбовувують написи, які пропонують придбати психотропні речовини та наркотичні засоби. Щоразу понад 20 "реклам" поліцейські виявляють на вулицях міста, більшісь яких - у центральній частині Волновахи.


Попри всі заходи, що вживаються для боротьби із даним видом наркоторгівлі, такі «графіті» з’являються щодня і в найнеочікуваніших місцях.

Тому, поліція Волновахи звертається до громадян із проханням не бути байдужими, повідомляти, якщо побачили написи із подібним змістом, за можливості самостійно зафарбовувати рекламу наркотиків, приєднуватись до подібних акцій або скористатися телеграм-канлом «СтопНаркотик» та долучатися у такий спосіб до боротьби з накоторгівлею.

 

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета