Інспектори з ювенальної превенції Волновахи провели низку заходів в період новорічних та різдвяних свят

14.01.2021


Правоохоронці привітали дітлахів із новорічними та різдвяними святами, провели профілактичні бесіди щодо попередження травмування, нагадали основні правила поведінки на водоймах взимку, правила поведінки з піротехнічними засобами та займистими матеріалами, правила дорожнього руху та роз'яснили підліткам про шкідливий вплив алкоголю та тютюнових виробів, наркотичних речовин, можливі наслідки та відповідальність.  

Вже стало доброю традицією для правоохоронців вітати дітей з новорічними святами. Зазвичай, поліцейські приділяють увагу родинам, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують підтримки.

 

У зв’язку з тим, що діти «отримали» позапланові канікули, в ці дні підвищується ризик травматизму. Правоохоронці проводять активну кампанію щодо недопущення будь-яких надзвичайних подій за участі малечі та збереження їх життя, а також інформують про дотримання правил дорожнього руху.

Інспектори ювенальної превенції та дільничні пройшлися крамницями, аби нагадати продавцям про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років. Вкотре заклади торгівлі попереджено про відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку.

 

Нагадуємо! Поліція постійно працює над профілактикою правопорушень, адже запобігти трагедії краще ніж виправити тяжкі наслідки.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета