Поліцейські Волновахи закликають громадян не допускати випадків шахрайства

14.01.2021


Поліцейські регулярно проводять профілактичні заходи, щодо боротьби із шахрайством. Для того, щоб місцеві жителі були обізнаними у цьому питанні, поліцейські регулярно висвітлюють на офіційному сайті Волноваського відділу поліції та сторінках у соціальних мережах інформацію про випадки шахрайства та схеми афер, також поліцейські проводять бесіди час подворових та поквартирних обходів, при патрулюванні міста та здійсненні пропускного режиму на блокпостах.

 

З початку року до поліції від мешканців Волноваського району надійшло 46 повідомлень щодо вчинення шахрайських дій.

Правоохоронці розповсюдили інформаційні листівки, які містили інформацію про види шахрайства, та як не стати жертвою аферистів.   

Запам’ятайте декілька простих правил,що значно зменшать ризик потрапити «на гачок» шахраїв.

 

*Не повідомляйте нікому дані своїх банківських карток, а особливо пін-коди від них!

*Не перераховуйте гроші за купівлю товарів на неперевірених інтернет-сайтах. Перш ніж щось придбати  - перевірте інтернет-магазин та продавця або замовте товар з оплатою після його отримання

*Якщо вам подзвонили і представилися співробітниками поліції та вимагають гроші аби визволити когось із рідних з халепи – передзвоніть та удостовіртесь, що з вашими родичами, знайомими, друзями все добре. І ні в якому разі не перераховуйте гроші за «визволення»

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета