Протягом доби поліція Волновахи відкрила три кримінальних провадження за фактом шахрайства

15.01.2021


Через свою неуважність та безпечність громадяни втратили заощадження на суму більше 6 000 гривень. Розпочато досудові розслідування.

До поліції надійшло повідомлення, що 32-річний мешканець Вугледара замовив на одній із інтернет платформ мобільний телефон та перерахував 4700 гривень. Чоловік натрапив на шахраїв та залишився без заощаджень і без засобу зв’язку.

Цього ж дня з аналогічною заявою звернулася 45-річна мешканка села Микільське. Жінка також замовила товар та внесла передплату. Аферисти виманили більше 1000 гривень.

А 50-річний мешканець Вугледара повідомив «працівникам банку» особисті данні, після чого з його картки зникли гроші в сумі 635 гривень.

 

За всіма фактами розпочато досудові розслідування за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліція встановлює осіб аферистів та їх місцезнаходження.

 

Поліція Волноваського району закликає мешканців бути пильними.

Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії), до вас на вулиці звертаються незнайомці із “проханнями про допомогу”, або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької поліції

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета