Обережно – вибухонебезпечні предмети! Поліція та лігівці попереджають про небезпеку мін та снарядів

28.01.2021


Ювенальний інспектор Валентин Демуренко спільно з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» провели для учнів 1-8 класів Великоновосілківської школи №2 профілактичні бесіди. Основне питання даної зустрічі - роз'яснення порядку дій при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів та заходи безпеки у випадку такої знахідки.

В зв’язку з нещодавніми нещасним випадком, який стався на початку року в селі Благодатне. Встановленно, що школяр приніс додому невідомий предмет і той вибухнув. Хлопець отримав травми і, на даний час, знаходиться в лікарні.

Саме тому поліцейські спільно с лігівцями провели масштабну профілактичну кампанію з 1-го класу до 8-го класу.

В ході цікавої бесіди ювенальний інспектор розповів про першочергові дії під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні. Також акцентував увагу на тому, куди необхідно звертатися у разі виявлення небезпечної знахідки, попередив учнів, які бувають наслідки, якщо нехтувати заходами безпеки.

Старанно підготувалися до лекції і майбутні поліцейські. Діти в цікавій формі розповіли своїм одноліткам та учням молодших класів про те, які бувають вибухонебезпечні предмети, а також ще раз нагадали, що при виявленні підозрілих коробок і предметів у громадських місцях необхідно обов'язково повідомляти дорослим. Також лігівці продемонстрували плакати з даної тематики. Та розібрали алгоритм дії при знаходженні таких предметів.

Бесіди пройшли цікаво, насичено, а головне, що всі присутні дізналися, як убезпечити своє життя і життя своїх близьких.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета