Поліцейські Великої Новосілки попередили про наслідки невиконання батьківських обов'язків

06.04.2021


До відділення поліції надійшло повідомлення, про те, що багатодітна матір, яка мешкає на території Старомлинівського ОТГ зловживає спиртними напоями та неналежно виховує своїх дітей.

Старший ювенальний інспектор Валентин Демуренко спільно зі службами негайно перевірили дану інформацію і виявилось, що дійсно жінка не виконує свої батьківські обов’язкі. В будинку холодно, діти брудні та відсутні речі першої неохідності. З жінкою провели профілактичну бесіду та відносно неї склали адмінпротокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення .Жінці надано термін для усунення недоліків та проведено роз’яснювальну роботу, в ході якої інспектори нагадали жінці про її обов’язки та наслідки їх невиконання.

 

Поліцейські обов’язково через деякий час перевірять умови проживання дітей, якщо жінка не виправитися, то дітей в неї можуть забрати.

 

Окрім цього, ювенальний інспектор нагадав правила безпеки у побуті та на вулиці, про необхідність дотримуватися гігієнічно-санітарни норм та ведення здорового способу життя.

Нагадуємо, якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - не чекайте, поки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером "102".

 

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета