Поліцейські Волновахи закликають громадян вберегти своє майно

07.04.2021


З метою запобігання зростанню крадіжок, скоєних у громадських місцях управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області  були розроблені інформаційні буклети. Сьогодні правоохоронці розповсюдили серед мешканців та гостей міста Волноваха листівки з порадами, як захистити себе від крадіжок.

Останнім часом на території Донецької області відмічається зростання кількості правопорушень, скоєних у громадських місцях. Загалом за 2 місяці поточного року зареєстровано 1675 випадків крадіжок, серед яких крадіжки вчинені з магазинів та вуличні крадіжки.

Співробітники відділу реагування патрульної поліції та піші наряди, що здійснюють охорону громадського порядку в місті, на блокпостах, авто- та залізничному вокзалі роздали листівки з порадами, як захистити себе від крадіжок.

Аби убезпечити громадян від злочинних посягань правоохоронці надають декілька корисних порад:

  1. Не носіть із собою велику суму грошей та коштовні речі.
  2. В квартирі не тримайте велику суму грошей в одному місці.
  3. Якщо гроші у сумочці, притисніть її до грудей і пильнуйте, щоб ніхто не вирвав з рук а краще покласти гроші на банківську картку, так ваші кошти будуть у безпеці (ви можете за потреби заблокувати картку).
  4. Не кладіть гаманець, мобільний телефон у розкриту сумку поверх продуктів.
  5. У разі викрадення ключів треба написати заяву до поліції та негайно змінити замки.

 

Якщо вже так склались обставини, і ви стали жертвою чи свідком злочину, - негайно телефонуйте на "102". За кілька хвилин група поліції прибуде на місце і з’ясує прикмети грабіжника та напрямок, у якому він втік.

 

Пам’ятайте – кожна згаяна після скоєння злочину хвилина значно знижує шанси затримати злочинців та повернути втрачені майно чи кошти.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета