Обережно – вибухонебезпечні предмети! Поліція прийняла участь у тематичному заході «Запобігти, врятувати, допомогти»

07.04.2021


6 квітня у Волноваському краєзнавчому музеї пройшов тематичний захід «Запобігти, врятувати, допомогти» за участю поліції та учнів 7 класу Волноваської загальноосвітньої школи № 3, присвячений Міжнародному дню просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності.

Дітям розповіли про види вибухонебезпечних предметів, а також нагадали, що при виявленні підозрілих коробок і предметів у громадських місцях необхідно обов'язково повідомити дорослих.

Поліцейський роз'яснив порядок дій при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів та заходи безпеки у випадку такої знахідки.

Правоохоронці постійно піклуються про безпеку дітей та регулярно нагадують основні правила поводження в екстрених ситуаціях, адже діти мають властивість забувати та швидко перемикати свою увагу на інші події. Тому важливо систематично нагадувати їм про дотримання особистої безпеки.

Під час заходу діти дізналися про першочергові дії під час виявлення предметів, схожих на вибухонебезпечні та куди необхідно звертатися у разі виявлення небезпечної знахідки.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета