Правоохоронці Волновахи взяли участь у воркшопі «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат»

07.06.2021


Захід проведено в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Сьогодні, 07 червня, у Хлібодарівькій ОТГ відбувся воркшоп на тему «Реалізація Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки«Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат».

ООН Жінки в Україні спільно з міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» та правоохоронці Волновахи обговорили шляхи створення безпечного громадського простору для жінок і дівчат у громаді шляхом впровадження моделей і підходвів щодо запобігання і протидії насильству за ознакою статі, у тому числі сексуальних домагань та інших форм сексуального насильства в публічних просторах та подолання гендерних стереотипів.

Шановні громадяни!

Якщо ви відчуваєте, що вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують, шантажують або завдають іншої шкоди – звертайтеся до поліції за номером 102.

В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти.

 

Якщо Ви стали жертвою домашнього насильства чи гендернозумовленого насильства, не замовчуйте це! Звертайтеся по допомогу до поліції за номером «102». Також Ви можете анонімно та цілодобово звернутися на «гарячі лінії» допомоги:

- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (Ла Страда): 116-123 / 0 800 500 335;

- Урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства: 1547;

- Дитяча гаряча лінія: 116-111

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета