Незабутній день у Волноваському районному відділі поліції

11.06.2021


Поліцейські Волновахи влаштували для учасників «Ліги майбутніх поліцейських» та місцевих школярів «День відкритих дверей» та показали специфіку своєї роботи: як працювати в посиленому режимі, носити важкі предмети захисту та забезпечувати мир та спокій громадян в зоні проведення ООС .
Екскурсія розпочалася з уроку, який провів очільник поліції Волноваського району Василь Поштак. Полковник поліції розповів про тактико-технічні характеристики зброї, а також поділився своїми знаннями, продемонстрував засоби індивідуального захисту, спеціальні засоби поліцейських та зброю, а також розповів підліткам про необхідність дотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю. Діти залюбки приміряли та фотографувалися з кожним з представлених зразків та розпитували про цікаві випадки, які трапилися на службі у правоохоронця.
Під час другої частини екскурсії був виступ кінолога зі службовим собакою Джиною. На подвір’ї відділу поліції інспекторка-кінолог познайомила дітей з чотирилапим поліцейським, який показав свої професійні здібності в пошуку зброї та розпізнаванні наркотиків.
 
«В якій службі працювати найцікавіше?», - прозвучало запитання з залу.
"Насправді в кожній службі є своя цікавинка та романтизм. Все залежить від індивідуальних здібностей поліцейського. Тому, працюючі в кожній службі можна набратися різних знань та умінь. Стати таким собі суперменом», - таку відповідь почули діти.
А потім всі присутні мали змогу зазирнути у будь-який кабінет та своїми очима побачити, як працюють поліцейські. Вони дізнались, чим займаються оперативники, дільничні офіцери, слідчі та працівники чергової частини. Під час екскурсії діти отримали багато позитивних емоцій та корисної інформації.
 
"Сьогоднішня екскурсія допомогла дітям зрозуміти, що служба в поліції - це цікава професія з суворими буднями. Поліцейські постійно працюють заради безпеки людей. Дітям сподобалися розповіді про сміливі та рішучі вчинки поліцейських під час виконання службових завдань. Звичайно, найбільше сподобалося дітям – це практичне знайомство зі зброєю», - поділилася начальниця сектору ювенальної превенції Оксана Божа.
 
Волноваський районний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета