Результати роботи відділу реагування патрульної поліції Волновахи

11.06.2021


За 5 місяців групи реагування патрульної поліції Волновахи виявили 146 осіб, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Всього на території обслуговування відділу реагування патрульної поліції Волновахи сталося 30 ДТП, в яких 6 громадян постраждали та ще 2 людини загинуло. Правоохоронці закликають жителів дотримуватися Правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі.

Поліцейськими Волновахи було проаналізовано стан аварійності на території обслуговування. Всього було виявлено 2395 порушників правил дорожнього руху та громадського порядку.

 

Майже кожної доби поліцейські виявляють водіїв, які сідають за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, тим самим ризикуючи своїм життям та  життям і здоров’ям оточуючих. За 5 місяціву поліцейські Волновахи задокументовали 146 «потенційних вбивць».

 

За вказаний період сталося 30 дорожньо-транспортних пригод. В аваріях травмувалося 3 громадян та ще 1 людина загинула.

 

Поліція Волновахи звертається до всіх учасників дорожнього руху! Дотримуйтеся ПДР, будьте уважні на проїжджій частині! Від вашої обережності, дисциплінованості та взаємоповаги залежить здоров’я та життя Ваше і інших людей!

 

Нагадуємо, що правоохоронці працюють за принципом безперервності, тобто кожен громадянин в будь-який час має право звернутися за допомогою до поліції або повідомити про правопорушення (подзвонити по телефону, написати заяву, або звернутися безпосередньо до співробітника місцевого відділу поліції).

 

 Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета