Святкові вихідні пройшли спокійно. Поліція Волновахи забезпечила охорону громадського порядку

13.09.2021


Цими вихідними відбулися масові заходи, присвячені  140-ї річниці заснування міста Волноваха.  Поліцейські Волновахи взяли участь у заходах та забезпечили публічну безпеку під час святкування міста. Порушень громадського порядку не допущено.

Упродовж святкових днів поліцейські несли службу в посиленому режимі. На вулицях, в місцях проведення масових заходів патрулювали збільшені наряди правоохоронців.

Спартакіада, інтерактивні театралізовані розваги, урочистості до Дня фізкультури та спорту України, тематичні та розважальні локації, святкова концертна програма з нагоди дня міста “Найкраще місце на Землі”, виступ відомого гурту та святкова дискотека. У зв’язку зі значною кількістю людей поліцейські посилили заходи безпеки.

Протягом святкових вихідних більше 100 поліцейських охороняли спокій громадян на масових заходах на території  міста Волноваха та Волноваського району. Під час святкових заходів поліцейські у складі піших патрулів забезпечували  охорону публічного порядку та безпеки. На вулицях міста працювала поліція діалогу. Правопорушень не допущено.

Волноваський районний відділ поліції
Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета