Керівництво поліції Волновахи вітає вчителів з професійним святом

01.10.2021


Щороку з початком жовтня наближається професійне свято працівників освіти – День Учителя. Напередодні свята керівництво поліції Волновахи привітали вчителів прифронтового Гранітного.

День учителя в Україні щороку святкується в різну дату. Згідно з указом президента від 11 вересня 1994 року, відбувається це в першу неділю жовтня. Оскільки неділя є вихідним днем, то зазвичай усі святкові та вітальні заходи в школах відбуваються напередодні в п'ятницю.

 

Сьогодні тимчасово виконуючий обов’язки начальника Волноваського районного відділу поліції Анатолій Копачевський разом зі своїм заступником Євгеном Селіним привітав педагогів підшефного Гранітного. Вже понад 6 років ці мужні й сильні духом педагоги жодного разу не показали слабину, а навпаки навчають, виховують та підтримують дітей, які живуть на лінії розмежування.

Так, від імені керівника поліції Донеччини та від себе особисто, Анатолій Копачевський подарував цим стійким і водночас турботливим жінкам квіти, солодощі, теплі й щирі слова вдячності за їхню щоденну працю та зазначив, що поліція завжди поряд і у будь - якій ситуації допоможе.

 

«В цей день ми хочемо висловити Вам нашу безмежну подяку за те, що Ви віддаєте дітям всю свою дорогоцінну душу, даруєте їм мудрість та знання, тепло та любов вашого серця», - побажав очільник поліції Волновахи.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал