Поліцейські Волновахи разом з молоддю протидіють вуличній рекламі наркотиків

06.10.2021


Акція була проведена з метою зменшити поширення заборонених речовин серед неповнолітніх та дорослих містян, і як наслідок - їх вживання.

Сьогодні наркодилери використовують вуличну пропаганду наркотиків, розписуючи стіні будинків та паркани електронними адресами магазинів з наркотичними та психотропними речовинами. Ділки залишать контактну інформацію, аби залучити до вживання наркотиків більше молоді.

Правоохоронці спільно з представниками «Ліги майбутніх поліцейських» вийшли на вулиці міста, аби замалювати оголошення про продаж наркотиків в мережі інтернет.

Нагадуємо, що на Донеччині діє поліцейський Телеграм чат-бот «ДійПротиНаркотиків». За допомогою нього можливо анонімно залишити повідомлення про осіб, які причетні до наркозлочинів.

Поліцейські й надалі планують проводити подібні заходи та залучати до них місцевих мешканців, адже, вважають, що це важливий крок для боротьби із пропагандою шкідливих звичок.

Поліція Волновахи звертається до громадян із проханням не бути байдужими та  повідомляти, якщо побачили написи із подібним змістом, а за можливості самостійно зафарбовувати рекламу наркотиків.Приєднуйтесь до боротьби з наркоторгівлею!

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал