Поліцейські Великої Новосілки та громадськість знищують написи з наркорекламою

23.11.2021


Аби завадити пропаганді та вберегти молодь від страшних наслідків, поліцейські разом з школярами-помічниками відправились на вулиці міста, аби ліквідувати такі оголошення. Найбільша увага приділялася тим місцям, де потік громадян найбільший.

Поліцейські та учасники молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських» проводили профілактичну акцію та зафарбували написи на стінах будівель, які містять адреси сайтів з продажу наркотичних засобів.

Наркодилери привертають потенційних покупців, залишаючи свою контактну інформацію в громадських місцях, на стінах будинків та парканах. Атепер написи залишають ще й на асфальті. В такий спосіб зловмисники намагаються залучити до вживання наркотиків більше молоді.

Загалом з початку листопада поліція та громадськість на території Волноваського району виявили більше 62 наркоадрес.

Замальовування нарконаписів – один з методів протидії розповсюдження наркотиків. Із залученням сил комунальників, соціальних служб та громадськості, можливо боротися з рекламою наркотиків щоденно.

Громадяни також можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти у їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців, скориставшись чат-ботами «СтопНаркотик» https://t.me/StopDrugsBot та «ДійПротиНаркотиків» https://t.me/fightdrugs_bot у Telegram.

 #publicorder_donetskpolice

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал