Поліцейські Великої Новосілки розшукали неповнолітню, яка втекла з дому

23.11.2021


17-річна дівчина потайки пішла з дому та вимкнула мобільний телефон.  Поліцейські знайшли її та повернули додому. Жертвою злочинів або правопорушень дівчина не стала.

 

До поліції звернулась жінка із повідомленням про зникнення 17-річної онуки. Зі слів бабусі, вони посварились, після чого дівчина пішла з дому та вимкнула телефон.

На пошуки дитини виїхали поліцейські Великої Новосілки спільно з інспектором ювенальної превенції.

Поліцейські опитали друзів, сусідів, знайомих дівчини,  перевіряли місця її можливого перебування та розшукали за місцем мешкання подруги, у сусідньому селі.Із школяркою проведено профілактичну розмову. Жертвою злочинів або правопорушень дівчина не стала.

Поліцейські закликають батьків та піклувальників приділяти дітям більше уваги, цікавитися їх життям, інтересами та намагатися стати для них кращим другом. Дитина повинна знати, що втеча з дому – це не вихід,  до того ж, такий вчинок  може мати негативні наслідки.

Наголошуємо: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал