Правоохоронці протидіють вуличній рекламі наркотиків у Волноваському районі

24.11.2021


Сьогодні вуличну пропаганду наркотиків, розписуючи стіні будинків та паркани електронними адресами магазинів з наркотичними та психотропними речовинами використовують, аби залучити до вживання наркотиків більше молоді. Скориставшись чат-ботами Telegram-каналу  @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти у їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

Аби зменшити поширення заборонених речовин серед неповнолітніх та дорослих містян, і як наслідок - їх вживання, дільнині офіцери поліції та співробітники відділу реагування патрульної поліції перебуваючи на території обслуговування Волноваського району постійно замальовують оголошення про продаж наркотиків в мережі інтернет.

Нагадуємо, що на Донеччині діє поліцейський Телеграм чат-бот «ДійПротиНаркотиків». За допомогою нього можливо анонімно залишити повідомлення про осіб, які причетні до наркозлочинів. Поліцейські й надалі планують проводити подібні заходи та залучати до них місцевих мешканців, адже, вважають, що це важливий крок для боротьби із пропагандою шкідливих звичок.

Шановні громадяни! Якщо Ви побачили написи із подібним змістом, не будьте байдужими та самостійно зафарбовуйте рекламу наркотиків. Приєднуйтесь до боротьби з накоторгівлею!

#publicorder_Donetskpolice

 

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал