Поліцейські притягують до відповідальності жінку, яка залишила дворічного сина на вулиці без нагляду

24.11.2021


Приїхавши до Вугледара, мешканка Володимирівки залишила маленького сина у незнайомому місці на вулиці самого. Завдяки небайдужій перехожій дитина не потрапила у біду. Жінка побачила хлопчика, який довгий час знаходився на подвір’ї без нагляду, та повідомила про це у поліцію. Правоохоронці встановили батьків дитини, а хлопчика тимчасово помістили у лікарню.

Вчора, 23 листопада, близько 12.30 до відділення поліції Вугледара невідома жінка привела маленького хлопчика та повідомила, що він тривалий час один знаходився на вулиці, до цього вона його ніколи не бачила. Правоохоронці з’ясували, що малюк мешкає у селищі Володимирівка Волноваського району.

 

Як з’ясувалося, 29-річна мати дитини приїхала до Вугледара та покинула дитину на вулиці. Пояснення жінка надавати відмовилася та перебувала у стані сп’яніння.

 

Поліцейські встановили, що родина знаходиться у складних життєвих обставинах та неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців та соціальних служб. Тоді була проведена профілактична бесіда щодо виконання матір’ю обов’язків стосовно виховання, догляду та утриманню дитини. Також правоохоронці попередили жінку про наслідки у разіїх нехтування.

 

Наразі дитину тимчасово помістили до лікарні Волновахи. За невиконання батьківських обов’язків поліцейські склали протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вирішується питання щодо позбавлення 29-річної жінки батьківських прав та поміщення дитини до дитячого будинку.

 

Поліцейські Волновахи висловлюють подяку небайдужій мешканці Вугледара, яка не лишились осторонь та допомогла врятувати дитину від можливої небезпеки.

 

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими. Якщо ви бачите на вулиці дитину без супроводу дорослих або якщо дитина просить вас про допомогу – телефонуйте до поліції! Можливо, вона загубилася, потрапила у біду і їй потрібна допомога. Від ваших дій залежить здоров’я і життя маленької людини!

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал