Поліцейські провели профілактичні уроки з учнями Вугледарської громади

30.11.2021


Для попередження випадків жорстокого поводження, щодо дітей та запобігання вчиненню насильства в сімейному середовищі, поліцейські Вугледара, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провели профілактичну зустріч із школярами 7-8 класів закладыв освіти с.Микільське та с.Павлівки.

В рамках всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» інспекторка з ювенальної превенції Віта Верховець та поліцейський офіцер громади Костянтин Пупко роз’яснили школярам поняття насильства, жорстокого поводження та їх види. Також маленьким слухачам було в доступній формі доведено про кримінальну та адміністративну відповідальності, які настають за вчинення даного виду правопорушення.

 

В ході спілкування, поліцейські розповіли про алгоритм дій, в разі якщо хтось став жертвою чи свідком насильства, закликали дітей не боятись повідомляти про такі факти та одразу звертатися до поліції за номером 102 або до працівників школи.

 

Правоохоронці нагадали дітям телефони служб, до яких слід звертатися за допомогою та роздали буклети.

 

Поліція Донеччини наголошує – не мовчіть! Якщо ви стали свідком насильства над дитиною - не будьте байдужі! Телефонуйте на лінію «102» або на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 116-123.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал