Поліцейські Вугледара викрили місцевий наркопритон

30.11.2021


Використані шприци та приладдя для вживання психотропних речовин вилучили поліцейські у мешканця Вугледара. Правоохоронці мають докази не тільки його причетності до зберігання заборонених речовин, а також до надавання своєї квартири наркозалежним особам для спільного вживання наркотиків.

До оперативників Вугледара надійшла інформація, що місцевий мешканець перетворив свою оселю на місце збору «нарколюбителів». У його будинку поліцейські виявили наркотичні речовини та пристрої для їх приготування.

У результаті слідчих дій при проведенні обшуку, правоохоронці вилучили достатню кількість речових доказів, що підтверджують причетність 39-річного чоловіка до незаконної діяльності: паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, шприці з ймовірно наркотичною речовиною та приладдя для вживання наркотиків.

Разом з господарем в оселі знаходились ще його приятелі. Усі присутні ймовірно перебували в стані наркотичного сп’яніння.

Усі речові докази відправлено на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Засновнику притону загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал