За незаконне отримання пенсії після смерті людини мешканка Волновахи понесе кримінальну відповідальність

30.11.2021


Жінка після смерті свого знайомого з окупованої території ще кілька місяців отримувала його пенсію. За даним фактом завершено досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

До Волноваського районного відділу поліції надійшла заява з Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про шахрайські дії з боку невідомої особи.

Правоохоронці встановили 69-річну мешканку Волновахи, яка отримувала пенсію за домовленістю з  власником картки. Жінці стало відомо, що пенсіонер помер, однак вона не повідомила Пенсійний фонд та банківську установу про подію, яка мала реєстрацію в  місті, яке є тимчасово окупованим. На протязі кількох місяців зловмисниця незаконно знімала з картки померлого пенсію на загальну суму 32200 гривень.

Жінці було повідомлено про підозру за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Обвинувальний акт під процесуальним керівництвом Волноваської окружної прокуратури скеровано до суду. Зловмисниці загрожує покарання від штрафу до обмеження волі строком до трьох років. 

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал