Правоохоронці Волновахи провели урок з безпеки в інтернеті

10.02.2022


9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Ювенальні інспектори Волноваського районного відділу поліції провели урок безпеки для лігівців. Правоохоронці акцентували увагу на тому, що безвихідних ситуацій не буває і куди потрібно повідомляти у разі будь-яких неприємностей вдома, або у школі.

Під час зустрічі діти дивилися відео та обговорили проблеми, з якими можуть стикатися в інтернеті.

В Інтернеті потрібно дотримуватися тих же етичних правил, що і в реальному житті, поважати інших людей і їхні авторські права. Адже незаконне розповсюдження інформації, яка є чужою власністю, по суті, є крадіжкою. Зайва довірливість в мережі може мати серйозні негативні наслідки. Не можна занадто довіряти незнайомцям у Мережі і тим більше призначати їм зустрічі в

Важливо розуміти значимість захисту конфіденційної інформації. Діти повинні розуміти, що не можна робити спільним надбанням інформацію про сім’ю, адресу проживання, номери телефонів, кредитних карт і т.д. І навіть кращим друзям не можна називати власні паролі до інтернет-сервісів. 

Правоохоронці до основних тем також віднесли запобігання шахрайству в інтернеті. «Акція. Тільки сьогодні», «Віддаю майже задарма» - такими слоганами зазвичай шахраї заманюють покупців. Ключові моменти, які спонукають людину наважитися придбати товар у неперевіреного продавця, – низька ціна та обмежений час на покупку, адже «завтра цієї унікальної можливості може не бути».

Після інформативного уроку ювенальні поліцейські спільно з лігівцями вийшли на вулиці міста з інформаційними  листівками та зробили крок до позитивних змін.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал