МВС України відзначено спеціальною нагородою «Зірка EUкраїна» за підсумками втілення комунікаційної стратегії та проведення комунікаційних кампаній щодо євроінтеграції

11.02.2022


Нагородження відбулося сьогодні, 10 лютого, під час конференції державних органів влади «Комунікаційна кампанія EUкраїна: звіт та аналіз» за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. 

 

Інформаційна кампанія «EUkraina», що реалізується з грудня 2020 року за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні й проєкту Association4U, розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції й ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

За координації МВС до інформаційної кампанії "EUкраїна" долучилися також органи системи МВС і заклади вищої освіти, які також працювали над посиленням свідомої підтримки українцями процесів інтеграції нашої держави до Європейського Союзу.

«Завдяки участі в кампанії ми не лише презентували новели в роботі системи МВС України, такі як електронний паспорт, онлайн довідки, удосконалене водійське посвідчення, але й проклали ланцюжок між завданнями й результатами нашої роботи та прагненням інтеграції до спільного європейського простору», - розповіла заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян. 

Упродовж року серед державних органів влади, які взяли участь у кампанії, МВС подало найбільше пропозицій щодо досягнень і пріоритетів у сфері євроінтеграції! 

«Я вдячна всім фахівцям МВС за цю роботу! Мотивуймося на подальші звершення», - наголосила Мері Акопян.

Департамент комунікації МВС України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал