Поліцейські Донеччини долучилися до мітингу-реквієму пам’яті загиблих під час наступальної «Павлопіль – Широкинської» операції

11.02.2022


Мітинг, присвячений 7-й річниці операції, відбувся сьогодні, 11 лютого у маріупольському міському саду біля пам’ятного знаку воїнам, які віддали своє життя за Україну.

Сім років тому, 10 лютого 2015 року, розпочалась Широкинська наступальна операція, в ході якої українські бійці за п’ять днів звільнили п’ять населених пунктів: Широкине, Бердянське, Лебединське, Павлопіль, Комінтернове та відсунули лінію фронту на 20 кілометрів. Це визначна дата для всієї країни, українські сили ціною власного життя відстоювали територіальну цілісність держави.

Віддати шану героям на мітинг прийшли керівництво поліції Донеччини та Маріуполя, військові, рятувальники, волонтери, місцеві депутати та активісти.

Присутні вшанували  загиблих бійців хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку. Життя цих героїв було покладене на благо всієї України та її територіальної цілісності, про що, ми повинні пам’ятати.

 

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал