Поліція Волновахи встановлює особи аферистів

11.02.2022


Шахраї виманили у довірливих мешканців Волноваського району заощадження. Розпочато досудові розслідування.

До поліції звернулась мешканка Волноваського району з заявою про вчинення стосовно неї шахрайських дій.  Жінці на мобільний телефон подзвонили невідомі та представилися співробітниками банку та попросили виконати деякі маніпуляції. В результаті шахрайських дій з рахунку потерпілої зникло 5 200 гривень.

 

Під приводом поставки дров мешканця Володимирівки ошукали шахраї. Потерпілий замовив товар та перерахувала гроші у розмірі 3 400 гривень. Як тільки довірливий чоловік перерахував аферистам гроші – продавець більше на зв’язок не вийшов.

 

За вказаними фактами розпочато досудові розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

 

В черговий раз поліція звертається до громадян! Це вже не перший факт таких видів шахрайства. Будьте пильними! Здійснюйте покупки тільки у перевірених продавців та сплачуйте гроші тільки після отримання товару.

 

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати.

 

Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал