У Волновасі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2022


Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Офіційно афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. Вона забрала життя близько півтора мільйона людей. Серед них понад трьох тисяч - українців. Поранення отримали більше 8 тисяч українських солдат та офіцерів, з них більше половини повернулися додому інвалідами.
Поліцейські долучилися до мітингу – реквієму, який відбувся біля пам'ятника воїнам – інтернаціоналістам. На захід прийшли воїни-афганці, представники силових структур, міської влади, родичі загиблих та небайдужі мешканці міста.
Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, кому довелося воювати на території чужих країн та не судилося повернутися додому живими.
 
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».
 
Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал