Поліцейські Донеччини вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2022


Наймасштабніші заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-й річниці виведення військ з Афганістану, відбулися в Маріуполі та Краматорську. Поліцейські разом з усіма жителями поклали квіти до меморіалів загиблим воїнам-афганцям.

Сьогодні, 15лютого, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цьому році виповнюється 33 роки з дня завершення неоголошеної війни. Вона тривала майже 10 років та забрала життя близько трьох тисяч українців. Поранення отримали більше 8 тисяч солдат та офіцерів, з них більше половини повернулися додому інвалідами.

В Маріуполі участь у мітингу-реквіємі взяв помічник начальника ГУНП в Донецькій області Олег Ягольник.

Біля меморіалу пролунав триразовий залп Почесної варти. Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих під час бойових дій хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Біля меморіалу поліцейські разом з іншими учасниками заходу згадали героїчні вчинки воїнів України, які загинули в Афганістані.

Аналогічні урочисті заходи в пам’ять загиблих пройшли у всіх населених пунктах регіону, на яких були присутні й бійці, які вижили у тій війні та повернулися додому.

Правоохоронці подякували солдатам за мужність та героїзм, які вони показали у свої юні роки.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал