Наша країна міцна, бо ми об’єднуємо її своєю любов’ю та незламним духом - Руслан Осипенко (ВІДЕО)

16.02.2022


День Єднання поліцейські відзначили підняттям державного прапору та гімном. Начальник поліції Донецької області Руслан Осипенко наголосив на згуртованості та готовності правоохоронців до будь-яких загроз.

Сьогодні, 16 лютого, о 10:00 разом зі всією країною поліцейські долучилися до відзначення Дня Єднання. Державне свято було запроваджено Указом Президента України від 14 лютого 2022 року задля консолідації українського суспільства в умовах зростання гібридних загроз.

У Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області й територіальних підрозділах, зокрема на лінії розмежування було піднято державні прапори та пролунав гімн.

Начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко разом з особовим складом зібралися, щоб проголосити непохитність правоохоронців перед загрозами та єдність зі всіма українцями.

«Бажаю єдності в колективі, єдності всіх правоохоронних органів, єдності в країні. Наша країна міцна, бо ми об’єднуємо її своєю любов’ю та незламним духом», - зазначив Руслан Осипенко.

Керівник поліції зазначив, що поліцейські цілодобово забезпечують публічну безпеку та надають всю необхідну допомогу громадянам.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал