Нацполіція готова реагувати на всі внутрішні ризики в державі - Олександр Фацевич

18.02.2022


Алгоритм взаємодії поліції та інших підрозділів системи МВС під час надзвичайних ситуації був ретельно відпрацьований напередодні під час тактико-спеціальних навчань на Херсонщині. Про це сьогодні, 17 лютого, повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич під час брифінгу в інформагентстві «Укрінформ».

Олександр Фацевич насамперед нагадав, що з 14 лютого поліція переведена на посилений режим несення служби. 20 000 поліцейських, в тому числі озброєних автоматичною зброєю, виходять на вулиці міст, містечок, на патрулювання доріг. Вони проводять вибіркові перевірки громадян та перевірки транспортних засобів.

«Всі ці заходи проводяться для спокою і безпеки, в тому числі для виявлення злочинних елементів і представників противника, які можуть бути залучені до диверсійних атак», – зазначив Олександр Фацевич.

За його словами, підрозділи Національної поліції та підрозділи МВС – злагоджені та готові реагувати на всі внутрішні ризики в державі. Алгоритм дій був ретельно відпрацьований під час спільних тактико-спеціальних навчань в смт Каланчак, який знаходиться на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Криму. Протягом практичних навчань правоохоронці відпрацювали спільні дії реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, а також забезпечення правопорядку у разі масових заворушень, блокування комунікацій, захоплення об’єктів критичної інфраструктури, а також знешкодження озброєних злочинців.

«Ми напрацювали спільні алгоритми дій, а відтак не дамо розіграти такі сценарії в жодному містечку чи селищі нашої держави», – підсумував заступник Глави Нацполіції.

 

Управління комунікації

Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал