Поліція та рятувальники роз’яснюють керівникам закладів освіти алгоритм дій у разі надзвичайних подій

18.02.2022


Протягом двох днів, 17 та 18 лютого, проведено спільні наради за участю керівництва Волноваського райвідділу поліціїї, ДСНС та керівників закладів освіти Волноваського району щодо недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад Волноваського району та роз’яснення алгоритму правильних дій у разі виявлення потенційно небезпечних об’єктів та отримання інформації про замінування.

На нараді було   роз’яснено порядок дій у разі отримання повідомлення про загрозу вибуху, виявленні вибухонебезпечних предметів або підозрілих осіб, порядок дій у разі введення надзвичайної ситуації або війни, пожежна безпека, запобігання пожежам та загибелі людей в умовах надзвичайних ситуацій, а також проведення роз’яснювальної роботи на вказані теми серед дітей різних вікових категорій.

Вказану інформацію керівники закладів освіти Волноваського району доведуть до відома  батьків, дітей, педагогічного коллективу та інших працівників закладів.

В умовах посилення гібридних загроз правоохоронці бережуть спокій і безпеку жителів. Зокрема посилено патрулі, що несуть службу в населених пунктах на лінії розмежування.

«В кризових умовах проти населення діятимуть численні фактори, зокрема емоції. Тому треба пам’ятати, що необхідно бути зібраними і сфокусованими, не реагувати на можливі провокації», - наголосив начальник сектору публічного порядку капітан поліції Сархан Гусейнов.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал