Станом на 11:00 дев'ять населених пунктів Донеччини постраждали внаслідок обстрілів бойовиків. Поліція документує наслідки

19.02.2022


Пошкоджено будинки, знеструмлено перший підйом Південнодонбаського водопроводу. За фактами обстрілів відкрито кримінальні провадження, на місцях подій працюють слідчо-оперативні групи.

 

Сьогодні, 19 лютого, з ночі до 11 години ранку, під вогнем з боку незаконних збройних формувань опинилися дев’ять населених пунктів, найбільше постраждали села у Волноваському районі.

Так, внаслідок обстрілу пошкоджено перший підйом ПДВ, розташований біля с. Василівка, який подає воду на північ області.

О 2:00 обстрілу зазнало с.Новогнатівка поблизу Волновахи, де було пошкоджено будинок та господарське приміщення місцевого мешканця. Постраждали стіни, дах, 10 вікон.

У сусідньому селі Миколаївка снаряд вибухнув у городі, спричинивши руйнування будинку. Пошкоджено оселі по всій вулиці. Потерпілі повідомили до поліції пошкодження колодязя, системи газопостачання й ліній електропередач. Поранених серед населення немає.

Поліцейські документують наслідки подій та надають допомогу громадянам. За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 ККУ (Порушення законів та звичаїв війни).

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал