Керівництво

Керівництво Волноваського відділу
ГУ НП в Донецькій області

 

Т.в.о. начальника Волноваського  районного відділу поліції
ГУ НП в Донецькій області

капітан поліції

ЯВТУШЕНКО

Володимир Юрійович

Волноваський район розташований в центрі Донецької області України, на південь від Донецька, найбільший район області по населенню (92 630 чіл.), площа — 1 848 км.
Центр — місто Волноваха. У складі 1 місто (райцентр), 8 пгт (Новотроїцке, Донське, Ольгинка, Благодатне, Комсомольський, Володимирівка, Андріївська, Мирненська), 23 сільрад, 90 населених пунктів,9 будівельних організацій, 80 медустанов, 62 ОШ, ДК, 61 клуб, 61 бібліотека, 3 музеї (краєзнавчий у Волновахе, музеї Велікоанадольського лісу в с. Комсомольський і музей Мирненській ЗОШ), 75 кіноустановок в кінотеатрах і клубах.
Видобуток доломіту, вапняку флюсу, піщаників, каоліну, вогнетривких глин, граніту. Є поклади нефелінового сієніту (алюмінієві руди — Калініно-шевченківське родовище). Загальнодержавний лісовий заповідник «Велікоанадольський» (площа — 25,43 км.)

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Волноваського відділу поліції  ГУНП в Донецькій області на І півріччя 2022 року

Посада, звання

П.І.Б.

Часи прийому

Т.в.о. начальника Волноваського районного відділу поліції

капітан поліції

 

ЯВТУШЕНКО

Володимир Юрійович

Понеділок

з 10:00 до 12:00

Заступник начальника відділу поліції-начальник відділу кримінальної поліції

майор поліції

 

ЦИГАНОК

Микола Миколайович

Вівторок

з 14:00 до 16:00

Т.в.о. заступника начальника відділу з превентивної діяльності

підполковник поліції

 ФРОЛОВ

Олексій Юрійович

Четвер

з 10:00 до 12:00

Заступник начальника відділу

підполковник поліції

ШИМАН

Наталя Олександрівна

П’ятниця

з 10:00 до 12:00

 Особистий прийом громадян керівництво Волноваського районного відділу ГУНП в Донецькій області проводить за попереднім записом, який здійснюють відповідальні працівники чергової частини за телефоном (06244) 4-58-59, 066 001 14 66.

Прийом громадян здійснюється за адресою: 85700, м. Волноваха, пр. Енергетичний, 3. Попередній запис громадян здійснюється за 3 робочих дні щоденно з 09.00 до 18.00 годин, крім вихідних та святкових днів. 

 

Шановні громадяни !

 

З метою недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території держави проводяться карантинні заходи та відповідно до вимог пункту 4 розділу ІІІ Переліку заходів структурних підрозділів центрального органу управління поліції, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції, головних управлінь Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, областях та м. Києві, закладів та установ, що входять до сфери управління національної поліції з протидії та поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, затверджених наказом Національної поліції України від 17.03.2020 № 220, заборонено прийом громадян керівним складом органів і підрозділів поліції. Прийом звернень громадян організовано переважно у письмовому вигляді або з використанням телекомунікаційних сервісів та мереж Інтернет.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал