Ставки на спорт в букмекерській конторі Фаворит

Favbet — одна з трьох букмекерських контор, що законно працюють в Україні. Компанія серед перших почала приймати ставки на спорт в Інтернеті, а зі створенням у 2020 році КРАІЛ стала легальним організатором азартних ігор.

Букмекерська контора Фаворит пропонує спортивні парі у прематчі та лайві для гравців віком від 21 року — після реєстрації та верифікації особи. Favbet складає котирування на матчі популярних видів спорту, турнірів і чемпіонатів, а аутрайти — на переможців певних подій.

БК Фаворит глибоко інтегрована у спортивне життя України. Компанія є партнером, Федерацій з баскетболу та хокею. Також у партнерському портфелі бренду низка українських футбольних клубів і організацій та кіберспортивна організація Monte.

Букмекерська контора Фаворит та ставки на спорт

Види ставок в Фаворит Спорт Україна

У формуванні беттінгової лінії букмекер ставить за мету покриття спортивних дисциплін у прематчі з максимальною конверсією поєдинків у лайві. Види спорту, доступні для ставки на Favbet:

Загалом лінія налічує близько 50 видів спорту. Також Favbet приймає парі на події суспільно-політичного життя на кшталт переможця виборів чи володаря премії Оскар.

Кількість варіантів ставок залежить від статусу спортивної події. У класичному вигляді лінія складається з основної групи маркетів:

Розширений розпис передбачає додаткові варіанти для оформлення парі:

Основні варіанти парі зазвичай розписуються на декілька додаткових підсумків. Це надає можливість гравцеві поставити за збільшений коефіцієнт або підвищити ймовірність виграшу шляхом його зменшення.

Кількість матчів у лінії визначається як пріоритетами букмекерської контори, так і сезонністю. У Favbet футбол посідає перше місце за обігом і кількості подій у прематчі та лайві. Як і в інших популярних командних дисциплінах — баскетбол, хокей, волейбол, гандбол — пік навантаження припадає на період осінь-весна. Деякі види спорту повною мірою присутні в лінії майже безперервно протягом року — теніс та настільний теніс, кіберспорт, бокс та змішані єдиноборства.
Favorit спорт - як зробити ставку в букмекерскьій конторі

Як робити ставки на спорт в БК Favorit?

На сайті Фавбет ставки на спорт дозволено робити користувачам, що пройшли реєстрацію та змогли підтвердити власний вік — дозволено грати від 21 року. До завершення верифікації можливість ставити на спортивні події заблокована навіть у разі здійсненого заздалегідь поповнення рахунку.

Для початку реєстрації у Фаворит Спорт необхідно заповнити базову інформацію:

 1. Номер мобільного телефона.
 2. Електронну адресу.
 3. Пароль — до 14 символів.
 4. Зазначити промокод (за наявності).

Під промокодом розуміється комбінація із букв та цифр, після зазначення якого клієнт отримає певну винагороду. Також усім новачкам після реєстрації доступний вітальний бонус — до 10 000 грн одразу після реєстрації.

Після заповнення реєстраційної інформації треба підтвердити вік, дати згоду на обробку персональних даних та прийняття правил організації та проведення азартних ігор. За бажанням можна оформити підписку на розсилку повідомлень з актуальними бонусами та промокодами Favbet.

Далі — необхідно підтвердити обліковий запис кодом із смс-повідомлення або перейти за посиланням, що надіслано на e-mail. Новому акаунту буде присвоєний унікальний ID, після чого можна здійснити у Фаворит Спорт вхід для подальшої верифікації.

Favbet пропонує надати решту персональних даних та підтвердити особу за допомогою застосунку Дія:

 1. Оберіть метод верифікації в особистому кабінеті.
 2. У державному застосунку підтвердіть надання персональних даних для ТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАВБЕТ».
 3. Акцептуйте згоду на обробку інформації за допомогою електронного ключа.

З Дії БК Фавбет підтягує дані про громадянство, ІПН, номер ID-карти з датою та місцем видачі. Залежно від навантаження перевірка облікового запису займає до однієї доби. Щойно реєстрація буде остаточно підтверджена, у вкладці профілю “Документи” з’явиться статус документа “Верифіковано”.

Після підтвердження реєстрації акаунта для початку гри у Favorit Sport необхідно поповнити рахунок. Оператор пропонує два депозитних методи: банківські картки VISA, Mastercard та гаманець Google Pay. Мінімальна сума поповнення — 100 гривень.

За наявності промокода поповнити рахунок у Favbet можна з додатковим бонусом за депозит. Промокод потрібно активувати у розділі “Бонуси” в особистому кабінеті перед внесенням коштів на ігровий рахунок. Існує декілька способів отримати бонусний промокод:

Усі промокоди, окрім загальнодоступних, є ексклюзивними та мають одну активацію. Бонус зараховується протягом кількох хвилин після того, як промокод був зазначений. Якщо своєчасно не активувати промокод, зростає ймовірність втрати бонуса.

Для реєстрації першого парі необхідно обрати будь-яку спортивну подію перед стартом чи у лайві:

 1. Натиснути на коефіцієнт прогнозованого підсумку.
 2. Дочекатись появи вибору у купоні.
 3. Ввести бажану суму парі в межах мінімального та максимального значення.
 4. Підтвердити вибір та дочекатись повідомлення про прийняття ставки.

Зауважимо, що у Фаворит ставки на спорт можна робити від 10 грн. Максимальний ліміт визначається букмекерською конторою.

У разі наявності бонуса на безризикову ставку необхідно обрати у купоні опцію фрібет та поставити на підсумок зустрічі з бонусного рахунку. За потреби — попередньо активувати наявний промокод в особистому кабінеті.

Live ставки на спорт в Favbet

На відміну від доматчевої лінії, парі у лайві приймаються у режимі реального часу з динамічною зміною коефіцієнтів. Вірогідність того чи іншого підсумку залежить від поточного рахунку у матчі, подій на полі чи майданчику, часу до завершення зустрічі тощо.

Які переваги має розділ live у Фаворит БК:

Більшість подій у Favbet з прематчу дублюються у лайві з додаванням додаткових груп класичних та динамічних маркетів, доречних для кожної з дисциплін.

Переваги БК Фаворіт Спорт

Компанія Favorit є одним з провідних операторів гемблінгу в Україні та входить до лідерів за сумами сплачених податків серед представників індустрії. Лінія букмекерської контори у прематчі та лайві конкурентна у порівнянні з провідними західними компаніями. Визначимо головні плюси Фаворит Спорт Україна та проблемні напрямки, які потребують доопрацювання.

Переваги Недоліки
широка лінія та вибір спортивних подій тривала реєстрація та верифікація (підтвердження документів до 24 годин)
вітальний бонус за перший депозит та регулярна розсилка промокодів два методи поповнення рахунку
можливість Фаворит спорт скачать на iOS та Android зарахування виграшу до п’яти робочих днів
компетентна служба підтримки 24/7

Favbet пропагує принципи відповідального беттінгу. У налаштуваннях особистого кабінету дозволено призупинити активність облікового запису за бажанням гемблера. Додатково можна встановити ліміт грошових коштів, який може бути витрачений протягом дня, тижня чи місяця. При реєстрації компанія вказує, що не приймає ставки у гравців, які перебувають у переліку осіб з забороною участі в азартних іграх.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ