У Вугледарі з’явилися «Безпечна школа» та «Безпечний дитячий садок»

11.02.2019


Відтепер безпека вихованців навчально-виховного комплексу «МРІЯ» під пильною увагою поліцейських. 9 камер відео спостереження розташовані по всьому периметру комплексу, та ще 18 в самих приміщеннях.

Днями в  приміщенні навчально-виховного комплексу «МРІЯ» м.Вугледар відбулась зустріч між начальником місцевої поліції Сергієм Павленко, міським головою Андрієм Сіличем та директором комплексу Ольгою Когут. Привід був дуже достойним. Адже на теперішній час в м.Вугледар стабільно функціонує два заклади освіти, які впевнено можна назвати «безпечними» для дітей, а саме, «Безпечна школа» (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та «Безпечний дитячий садок» (дошкільний навчальний заклад). Саме ці два заклади розташовані на базі Вугледарського навчально-виховного комплексу "МРІЯ".

Відтепер безпека дітей під пильною увагою поліцейських. 9 камер відео спостереження розташовані по всьому периметру комплексу, та ще 18 в самих приміщеннях. Система відео спостереження працює цілодобово, та зберігає всю інформацію на протязі 30 календарних днів. Крім того, до вказаного об’єкту максимально наближені авто та піші патрулі.
Також школа і дитсадок обладнані самою сучасною протипожежною системою.
Проект «Безпечний будинок» почав свою роботу на території м. Вугледар у 2017 році. Він передбачає суттєве посилення співпраці правоохоронців, місцевої влади задля безпеки громадян. До того ж проект «Безпечний будинок» - крок до створення «безпечного міста». Відтепер у Вугледарі є не тільки безпечні будинки а й заклади освіти.
Спеціальні таблички, на яких вказано, що на території закладів діє програма «Безпечна школа» та «Безпечний дитячий садок», вручили директору НВК «МРІЯ» начальник Вугледарського ВП Сергій Павленко та міський голова Андрій Сілич.
Аналізом оперативної обстановки в місті, а саме будівель, на яких встановлені камери відеоспостереження, показав значне зменшення крадіжок майна громадян та кабельно-проводникової продукції, зменшення повідомлень про громадян, які розпивають спиртні напої та місць скупчення осіб, які можуть бути причетними до вживання наркотичних речовин чи скоєння злочинів та правопорушень.
Всі присутні висловили свої позитивні враження від реалізованого проекту. Обговорювалось питання щодо встановлення відеокамер в громадських місцях.
Наприкінці зустрічі мер та головний поліцейський міста отримали щирі подяки від представників батьків щодо безпеки та охорони їх дітей.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал