Поліцейські Вугледара розшукали неповнолітню, яка дві доби була відсутня вдома

28.12.2021


17-річна дівчина пішла до подруги в гості та майже дві доби не повідомляла про своє місцезнаходження.  Поліцейські знайшли її та повернули додому. Жертвою злочинів або правопорушень дівчина не стала.

 

До поліції звернулась жінка та повідомила, що 24 грудня о 17:00 її 17-річна донька пішла з дому, потім 25 грудня вийшла на зв'язок та повідомила, що знаходиться у знайомого, а згодом в месенджері повідомила матері, що з нею все добре, скоро прийде додому.

На пошуки дитини виїхали поліцейські Вугледара спільно з інспектором ювенальної превенції.

Поліцейські опитали друзів, сусідів, знайомих дівчини, перевіряли місця її можливого перебування. Дівчину знайшли 26 грудня в с. Павлівка. Зі слів останньої вона 24 грудня близько 17:00 поїхала до своєї подруги в с. Павлівка, а також, що попереджала про це свою матір.

Відносно матері було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст.184 КУпАП, а з неповнолітньою було проведено профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення правопорушень.

Поліцейські закликають батьків та піклувальників приділяти дітям більше уваги, цікавитися їх життям, інтересами та намагатися стати для них кращим другом.

Наголошуємо: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал