Напередодні Новорічних свят поліцейські Волновахи з дідом Морозом та Снігуронькою завітали до малечі

28.12.2021


Новий рік – це найулюбленіше дитяче свято. Кожна дитина чекає дива у цей день. Тож поліцейські Волновахи не могли оминути увагою ті родини, які потребують соціального захисту та підтримки.  Співробітники відділу реагування патрульної поліції та ювенальні поліцейські приділили увагу діткам з Волновахи, Благодатного та Володимирівки.

Вже стало доброю традицією для правоохоронців та лігівців вітати дітей з Новорічними святами. Зазвичай, правоохоронці приділяють увагу родинам, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують підтримки.

До малечі поліцейські завітали з іграшками, фруктами та солодощами. Діти зраділи «гостям в погонах» та подарункам, а на вдячність порадували  новорічними піснями та віршиками. «Щірі дитячі посмішки, обійми, радість в очах та віра в чудо, стали найкращим дарунком для нас», - поділилася емоціями Оксана Божа.

Важка доля дітей не залишила байдужими і керівництво району Ольгинської територіальтної громади. За підтримки служби у справах дітей Ольгинської селищної ВЦА співробітники поліції вручили дітям з Благодатного та Володимирівки солодощі.

У святкові дні всі діти особливо чекають на дива та подарунки і ми, дорослі, не повинні про це забувати. Давайте дарувати частину свого тепла малечі, яка особливо його потребує.

 

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал