Напередодні святкових днів правоохоронці перевіряють церкви та храми Волноваського району

29.12.2021


Поліцейські та рятувальники проводять превентивну роботу у культових спорудах, спілкуються із настоятелями церков та храмів, а також вірянами, щоб запобігти якомога більшій кількості небезпечних подій та взаємодії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах карантинних обмежень.

Поліцейські Волновахи та рятувальники провели інструктажі зі священнослужителями задля запобігання пожежам у церквах під час підготовки та проведення Різдвяних богослужінь та взаємодії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах карантинних обмежень.

Мобільні групи поліції проводять профілактичні рейди щодо дотримання карантинних обмежень під час святкових днів. Під час роз’яснювальної роботи учасники заходів закликали дотримуватися маскового режиму, уникати масового скупчення людей, та нагадали про відповідальність за порушення карантинних обмежень.

 

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень, а саме:

- перебуваючи у місцях масового скупчення людей, тримайте соціальну дистанцію 1,5 метра;

- використовуйте захисні маски чи респіратори, що прикривають рот і ніс, та мінімізуйте фізичні контакти;

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

 

Весь перелік заборон під час дії цього рівня прописано у постанові Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236. Правоохоронці закликають громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

У свою чергу поліція продовжує контролювати виконання протиепідемічних правил та проводити рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог. Всі разом ми маємо не допустити поширення коронавірусної інфекції і вберегти наших рідних від захворювання.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал