У відділі поліції Волновахи відбулось новорічне свято для дітей

30.12.2021


Дід Мороз зі Снігуронькою, екскурсія, малювання, вірші та солодощі: діти поліцейських завітали до Волноваського райвідділу поліції на свято.

Новорічйний захід розпочався зі знайомства з службовим собакою Тайрою, яка допомагає поліцейським ловити злочинців. Кінолог Денис Цибатов розказав гостям про свою улюбленицю та провів із нею показовий виступ. Діти не могли відірватися від собаки, а Тайра залюбки приймала увагу малечі.

Екскурсія по райвідділу розпочалась з місця куди звертаються громадяни, у разі вчинення правопорушення і не тільки -  з чергової частини Волноваського районного відділу поліції.  

Наступним місцем був музей історії поліції Волновахи. Хлопці та дівчата з цікавістю розглядали експонати та шукали на фотографіях своїх рідних. 

Поліцейські мають бути фізично підготовленими, щоб мати можливість відбити напад, або наздогнати  та затримати злочинця, тому в нашому відділі є дві спортивні зали, де ми проводимо заняття. Приємно було спостерігати за маленькими спортсменами в оновленій спортивній залі. Діти спробували позайматися на кожному з тренажерів, стрибали та бігали.

 

У райвідділі є велика актова зала, де правоохоронці проводять наради, конференції, збираються на свята та нагороджують кращих працівників. Саме тут для малечі встановили Новорічну ялинку та провели творчій захід.

 

Також до дітей завітав Дід Мороз та Снігуронька. Святкові гості поспілкувалися з дітьми та разом з малечею намалювали картини для батьків-поліцейських. Малюнки вирішили розвісити в музейній кімнаті, а згодом зробити цілу картинну галерею.

Біля Новорічної  ялинки діти розповіли Діду Морозу віршики та отримали подарунки.

Для кожного поліцейського такі заходи дуже важливі, оскільки час на спілкування з сім'єю у дефіциті: всі новорічні свята правоохоронці проведуть на посиленому варіанті несення служби, патрулюючи вулиці, охороняючи громадський порядок та дорожню безпеку.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал