Поліцейські Волновахи готові забезпечити правопорядок під час новорічних свят

31.12.2021


З 31 грудня по 3 січня безпеку мешканців забезпечуватимуть співробітники Волноваського районного відділу поліції та підпорядкованих відділень. Сили правоохоронців направлені на попередження правопорушень під час святкових вихідних.

Щоденно вулиці населених пунктів патрулюватимуть поліцейські у складі піших, автопатрулів та груп реагування патрульної поліції. Посилено роботу блокпостів та автошляхів. Додаткові наряди поліції забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху.

 

Головна мета превентивних заходів – миттєве реагування на всі повідомлення громадян та недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні. Крім того, особливу увагу поліцейські приділятимуть дітям, що находяться без супроводу дорослих.

На жаль, останнім часом динаміка захворюваності на коронавірус у країні негативна – все більше людей потрапляє до лікарень з діагнозом COVID-19.

 

Нагадуємо правила, обов’язкові до виконання:

- регулярна дезінфекція;

- соціальна дистанція;

- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо (що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно).

Співробітники поліції продовжують проводити профілактичну роботу і у разі злісного невиконання вимог законодавства щодо дотримання вимог карантину – таких порушників буде притягнуто до відповідальності.

 

 Просимо з розумінням поставитися до необхідних заходів безпеки, які спрямовані на захист життя і здоров’я громадян та протидію поширенню коронавірусної інфекції.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал