Поліцейські закликають громадян долучитися до чат-ботів з протидії наркоторгівлі

11.01.2022


Скориставшись чат-ботами Telegram-каналу  @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти у їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

Користувачі мессенджеру Telegram можуть надсилати у чат-боти @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot рекламу наркоадрес у вигляді фото, або ж саму адресу. Частіш, таку рекламу можна зустріти  на фасадах будівель та парканах.

Чат-бот «ДійПротиНаркотиків» (@fightdrugs_bot)  було розроблено співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції України у партнерстві з ГУНП в Донецькій області в рамках реалізації «Регіональної програми з профілактики правопорушень, протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в Донецькій області на 2019-2021 роки» та за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

Унікальність такого проєкту є в тому, що бот діє одразу на всій території Донецької області. Громадяни можуть анонімно надати інформацію про відомі факти наркозлочинів, навіть знаходячись в іншому місті. Н

Головна мета цього чат-боту викриття збувачів, постачальників та організаторів каналів збуту наркотиків. 

Чат-бот «СтопНаркотик» (@stopdrugsbot) було розроблено  курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Користувачі можуть надіслати до нього  адреси наркокрамниць. Після звернення та розгляду вказаної адреси адміністратор блокує посилання.

Не залишайся байдужим та долучай до чат-ботів своїх друзів!

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал