У Хлібодарівській громаді дільничні офіцери поліції розповіли про результати своєї роботи

12.01.2022


В умовах карантину дільничні офіцери на території обслуговування Волноваського відділу поліції постійно розповсюджували інформацію, щодо стану оперативної обстановки на дільницях, розкриття злочинів та вчинення адміністративних правопорушень.

Протягом січня дільничні офіцери поліції Волновахи з дотриманням протикарантинних заходів звітуватимуть перед населенням про результати своєї роботи. Мета таких заходів - вивчення та вирішення проблем місцевої громади та надання необхідних консультацій пересічним громадянам.

Дільничний офіцер Хлібодарівської громади Олександр Кухтін розповів про оперативну обстановку на дільниці. За його словами на ввіреній території проживають також раніше судимі особи, громадяни, які знаходяться під адміністративним наглядом, сімейні дебошири та ті, хто зловживає алкоголем. Тож, інколи правоохоронцям доводиться втручатися у не зовсім поліцейські справи.

Якщо мешканці не залишаються байдужими і повідомляють про правопорушення, що вчинені або готуються, то поліція має змогу одразу прийняти відповідних заходів.

Звернутися до поліції можна телефоном, поштою, електронними засобами зв’язку, а також можна звернутися до свого дільничного офіцера поліції.

Правоохоронці нагадали правила, обов’язкові до виконання в умовах поширення коронавірусної хвороби:

- регулярна дезінфекція;

- соціальна дистанція;

- захисні маски у супермаркетах, установах, розважальних закладах, зонах відпочинку та громадському транспорті тощо (що закривають ніс та рот).

Використовувати засоби індивідуального захисту необхідно не лише для особистої безпеки, а й для безпеки оточуючих. У разі злісного невиконання вимог законодавства щодо дотримання вимог карантину –порушників буде притягнуто до відповідальності.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал