Поліцейські співпрацюють із об’єднаннями багатоквартирних будинків Волновахи

13.01.2022


Вчора, 12 січня, в приміщення військово-цивільної адміністрації відбулася робоча нарада  щодо налагодження тристоронньої взаємодії між Волноваським райвідділом поліції, головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та органами місцевого самоврядування. Правоохоронці надали практичні поради щодо збереження власного майна громадян та дії в разі вчинення стосовно громадян правопорушень.

Наприкінці 2017 року керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової програми «Безпечний будинок». Цей проєкт входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Проект «Безпечний будинок» допоможе мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.  Що це означає - придомові території освітлені, заблоковані вільні доступи до підвалів, горищ та технічних приміщень, в деяких будинках вже встановили грати на вікнах першого поверху, всі під’їзди обладнані домофонами на дверях під'їздів та найефективніше –це встановлення камер зовнішнього відеоспостереження. На сьогодні на території Волноваського району мешканці 15 багатоквартирних будинків приєдналися до проєкту. Також завдяки камерам відеоспостереження поліцейські розкрили низку крадіжок та інших правопорушень.

- Як показує досвід, такий комплекс заходів має значне превентивне значення. Побачивши, що об'єкт захищений, зловмисник змушений буде відмовитись від свого злочинного наміру, - зауважив начальник відділу превенції Волновахи Валерій Бридня.

Голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Волновасі та Донському мали змогу  задавати питання своїм дільничним офіцерам поліції, які також були присутні на зустрічі.

Всі бажаючі приєднатися до програми «Безпечний будинок» звертайтеся до Волноваського районного відділу поліції.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал