Поліція Волновахи встановлює особи аферистів

15.01.2022


Шахраї виманили у довірливих мешканців Волноваського району заощадження в сумі більше 25 000 гривень. Розпочато досудові розслідування.

 

До поліції звернувся 28-річний мешканець Волноваського району з заявою про вчинення стосовно нього шахрайських дій.  Чоловік знайшов оголошення та повинен був надіслати гроші авансом, аби купити інтернет гроші. Потерпілий не вагаючись відправив шахраям передплату в сумі 16 485 гривень.  Однак бажаний товар не отримав.

 

Під приводом поставки дров мешканку Гранітного також ошукали шахраї. Потерпіла замовили товар та перерахувала гроші у розмірі 11 000 гривень.  Як виявилось, жінка, знайшла в інтернет-мережі оголошення про продаж дров. Як тільки довірлива жінка перерахувала аферистам гроші – продавець більше на зв’язок не вийшов.

За вказаними фактами розпочато досудові розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

В черговий раз поліція звертається до громадян! Це вже не перший факт таких видів шахрайства. Будьте пильними! Здійснюйте покупки тільки у перевірених продавців та сплачуйте гроші тільки після отримання товару.

 

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати.

Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал