Поліцейські знайшли 14-річного маріупольця, якого майже тиждень розшукували по всій країні

17.01.2022


Хлопця виявили на одній зі столичних заправок. Наразі він знаходиться у родича, з ним все добре.

Днями до поліції Маріуполя надійшло повідомлення про зникнення 14-річного підлітка. До пошуків дитини одразу приступили інспектори з ювенальної превенції та оперативники Маріупольського районного управління поліції,  долучилася  громадськість та журналісти.

Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили, що неповнолітній перебуває у Києві. Інформацію щодо ймовірного місцезнаходження хлопця була передана поліції Київщини. Вже за декілька днів правоохоронці виявили втікача на одній з заправок, яка розташована на трасі в області.

Попередньо встановлено, що підліток добрався до столиці автостопом. Зустрічним людям він розказував, що їде до матері, яка мешкає у Києві.

До встановлення повної інформації щодо ситуації в родині, хлопець тимчасово житиме у найближчого родича на Київщині.

Жертвою злочинів чи правопорушень неповнолітній не став.

Родина перебуватиме на контролі поліції та соціальних служб.

Поліція звертається до громадян, якщо Ви побачили малолітніх дітей без супроводу дорослих, одразу повідомте про це у поліцію за номером «102». Не залишайте дітей на самоті, розпитайте про батьків та що вони роблять самі на вулиці.

Шановні батьки, якщо ваша дитина зникла, не гайте часу, а одразу телефонуйте на лінію 102! Кожна хвилина може коштувати життя.

Маріупольське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал