Поліція Волновахи попереджає про небезпеку виходу на льодові покриття водойм

18.01.2022


Поліцейські та рятувальники відвідали водойми на території Волноваського району, щоб запобігти якомога більшій кількості небезпечних подій та взаємодії щодо забезпечення публічної безпеки і порядку в умовах карантинних обмежень.

Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

 

Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

 

Правила поведінки на льоду, на водоймах взимку

 

У жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги, а обов’язково використовувати для цього палицю. Не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці. На початку зими, небезпечною є середина водоймища, а в кінці зими - прибережні ділянки.

 

Якщо ж ви все-таки опинилися у крижаній воді, а поряд нікого немає, розставте широко руки та намагайтеся утримуватися на поверхні, а потім без різких рухів виповзти на міцний лід у бік, звідкіля прийшли та повзти до берега, відштовхуючись ногами від краю льоду.

 

   Поліція нагадує рибалкам:

    *не пробивайте поруч багато лунок;

    *не збирайтеся великими групами на одному місці;

    *не пробивайте лунки на переправах;

    *не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега, яке б клювання там не було;

    *завжди майте під рукою міцну мотузку 12-15 метрів;

    *тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку.

Будьте обережні! Бережіть своє життя!

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал