Сьома річниця обстрілу. Керівництво поліції Донеччини вшанувало пам’ять загиблих під час теракту в мкр Східний

24.01.2022


Шквальний обстріл бойовиків забрав життя 29 мирних мешканців, серед них було двоє дітей. 92 людини було скалічено. Тисячі громадян згадують той суботній ранок з біллю, яка не стихне. 

24 січня 2015 року о 09.15 мешканці мкр Східний почули перший гул від снаряду, вже за мить мікрорайон потонув у пеклі та жаху. Полум’я, знищенні будинки, невтомні сигналізації припаркованих авто, а найстрашніше - бездиханні тіла людей, крики та відчай.

Гради не обирали своїх жертв. 29 загиблих та 92 травмованих. Російська агресія забрала життя двох дітей та скалічила долі сотні пересічних громадян.

Одними з перших, хто прийшов на допомогу населенню, були поліцейські. Вони обстежували мікрорайон, облаштовували пункти обігріву та допомагали людям.

Сьогодні, у сьому річницю обстрілу, маріупольці вшанували пам’ять загиблих в неоголошеній війні.

Мітинг-реквієм розпочався з панахиди у храмі Рівноапостольного князя Володимира.

Участь у заході взяли начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко, заступник голови ОДА Вадим Філашкін, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, місцеві поліцейські, представники облдержадміністрації, міської ради, ДСНС, прокуратури, військовослужбовці, духовенства, родичі загиблих та громадськість.

В пам’ять про трагічні події було оголошено хвилину мовчання. О 09.15 пролунали електросирени.

Присутні віддали данину пам'яті загиблим покладанням квітів до меморіалу.

Сьогодні в Маріуполі сніжить, а сім років тому – з неба сипались снаряди. Пам’ятаємо.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал