У Волновасі поліцейські задокументували факт пропозиції хабаря водієм

26.01.2022


Аби уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, водій автомобіля намагався підкупити поліцейських. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування.

Попередньо встановлено, що 32-річний водій керував автомобілем без посвідчення водія, оскільки в травні 2021 року був позбавлений керування автотранспортом, чим порушив п. 2.1А Правил дорожнього руху. Під час оформлення правопорушення за ч. 4 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) чоловік, аби уникнути відповідальності, запропонував поліцейським «вирішити питання».

Для документування пропозиції неправомірної вигоди на місце співробітники відділу реагування патрульної поліції Волновахи викликали слідчо-оперативну групу.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Поліцейські нагадують, що повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, можна до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02 (лінія працює з 08.00 до 20.00). Також ви можете подзвонити на телефони довіри чи відправити листа на електронну пошту довіри обласного управління.

Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України: (044) 254 93 90, upzkpl@police.gov.ua

Телефон довіри та адреса електронної пошти довіри в Донецькій області: (066) 342-93-55, stop_corruption.donetsk@dis.np.gov.ua.

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал