У Волновасі школярі показали свої знання з правил дорожнього руху

26.01.2022


За підтримки Волноваського райвідділу поліції та будинку дитячо-юнацької творчості в цьому році відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на знання Правил дорожнього руху, в якому юні інспектори дорожнього руху продемонстрували свої знання.

 

В якості суддів у конкурсі виступали заступник начальника відділу реагування патрульної поліції Олександр Шестака та начальниця сектору ювенальної превенції Оксана Божа.  Ерудицію команд-учасниць перевіряли по так званій олімпійській системі, тобто всі команди змагалися по колу між собою. Інтенсивний і напружений ритм змагань зберігався протягом усієї гри. Адже за правилами змагань перемагає команда, яка першою дасть відповідь на поставлене запитання. Заслужене І-е місце зайняла команда Волноваського ЗЗСО №2.

Всі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Учасники конкурсу отримали море позитивних емоцій і гарний настрій.

- Інтерес до вивчення Правил дорожнього руху, формують у підлітків бажання грамотно застосовувати накопичені знання на практиці і, зрештою, сприяють дотриманню транспортної дисципліни усіма учасниками дорожнього руху, - зауважив Олександр Шестака.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал